NALIM - Nešpůrek

 lisování plastických hmot

Okřínek 910

664 71 Veverská Bítýška

Tel.: 776 800 300

 

 

 

 

TOPlist

© 2011 Mytys

Hmoždinky, reklamní přívěsky, elektroinstalační materiál, ostatní

Zde jsou výrobky přímo z výroby. Hmoždinky plata, uzlovací, čtyřhranné, elektrokrabice KU68, PK68, KO97, plastové přívěsky a další. Za nízké výrobní ceny. Prodej je prováděn přímo na provozovně ve Veverské Bítýšce. Ceny najdete v ceníku našich výrobků.

index/hmozdinky_myjava.jpg

Hmoždinky plata, klasické Myjavské


- oblíbené klasické hmoždinky jsou vhodné do cihlového zdiva a betonu. Vyrábí se na platech po 10 ti kusech ve velikostech 6, 8, 10 a 12 milimetrů na platě je návod k použití. Volba ze 2 druhů materiálu HDPE ve tvrdém a měkkém provedení.
index/hmozdinky_uzlovaci.jpg

Hmoždinky uzlovací kulaté s límcem


- slouží k připevňování předmětů do dutých cihel, dutinových tvárnic- hurdisek, cihlového zdiva i betonu. Límec na hmoždince zabraňuje vtažení hmoždinky do předvrtané díry. Vyrábí se ve velikostech 8,10,12 a 14 milimetrů. Materiál HDPE.
index/hmozdinky_ctyrhran.jpg

Hmoždinky čtyřhran uzlovací profesionální


- slouží k připevňování nekonstrukčních předmětů do dutých stěn i plných materiálů. Pro její univerzální uplatnění se těší velké oblibě u profesionálů. Speciální konstrukce hmoždinky vytvoří velmi pevné spojení. Vyrábí se ve velikostech 8,10 a 12 milimetrů. Materiál HDPE v provedení tvrdé do cihel a betonu a měkké do dutého zdiva.

 

index/hmozdinky.jpg

Hmoždinky plato


- platové hmoždinky starší konstrukce. Na středovém platě není návod. Návod jen na celém balení. Na jednom platě je 10 kusů. Vyrábí se ve velikostech 6,8,10,12 a 14 mm. Hmoždinky jsou určeny k připevňování předmětů do cihlového zdiva a betonových panelů. Materiál HDPE.
index/hmozdinka_zateplovaci.jpg

Hmoždinky talířové zateplovací fasádní


- tzv. talířové zateplovací hmoždinky k připevňování polystyrénových desek na zateplení fasád. Různé typy v mnoha rozměrech najdete v ceníku ostatního materiálu. Ceník je velmi obsáhlý a stahování chvilku potrvá.
index/hmozdinka_zatloukaci.jpg

Hmoždinky zatloukací- se používají pro jednoduchou montáž pomocí kladiva. Vhodné k připevňování různých profilů, obkladů, lišt, elektro lišt apod. Jsou vyrobeny z kvalitního nylonu a dodávají se včetně speciálního šroubu. Rozlišení dle tvaru hlavy, délky hmoždinky a průměru díry. Vyrábí se v různých průměrech i délkách se zapuštěnou a čočkovou hlavou. Najdete je v ceníku ostatních výrobků.
index/ko_97.jpg

Krabice KO97 odbočná


- krabice odbočná velikost 97 mm. Je velká krabice pro spojování vodičů pomocí svorkovnic. Svorkovnice jsou čtyř a pětipólové. Do krabice lze namontovat i víčko. Krabice i víčko jsou ze samozhášivého materiálu PVC.
index/krabice_sadrokarton.jpg

Krabice KU68 SK do sádrokartonu


- elektroinstalační krabice jsou určeny do sádrokartonových konstrukcí. Mají speciální úchyty do dutých stěn. Do krabic lze montovat vypínače, zásuvky i jiné přístroje. Krabice mohou být i jako odbočné se svorkovnicí a víčkem vel.68 mm. Jsou samozhášivé. Materiál PVC.
index/ku_kp_68.jpg

Krabice KP 68 přístrojová


- standartní elektrotechnické krabice pod omítku velikost 68 mm. Jsou určeny pro montáž elektropřístrojů jako jsou vypínače, zásuvky a pod. Vyrábí se ve dvojím provedení jako samozhášivé materiál PVC a nesamozhášivé materiál ABS.


Univerzální krabice KU 68 mm


- slouží pro elektromontáže pod omítku. Univerzální krabice slouží k montáži zásuvek a vypínačů nebo také spojování vodičů pod omítkou. Může být vybavena čtyřpólovou svorkovnicí a víčkem. Vyrábí se ze samozhášivého i nesamozhášivého materiálu. Víčko jen samozhášivé bílé provedení.
index/venecky_68.jpg

Svorkovnice pro krabice vel. 68 mm


- svorkovnice jsou určeny ke spojování vodičů v elektroinstalačních krabicích. Pro velikost 68 je čtyřpólová svorkovnice. Lze použít pro krabice KU 68 a sádrokartonová krabice 68..
index/venecky_97.jpg

Svorkovnice pro krabice vel. 97 mm


- svorkovnice jsou určeny ke spojování vodičů v elektroinstalačních krabicích. Pro velikost 97 je čtyřpólová a pětipólová svorkovnice. Lze použít pro krabice KO97.
index/vicka_68.jpg

Víčka pro krabice vel. 68 mm- víčka pro elektroinstalační krabice vel. 68. Vyrábí se ve třech provedení. S trnem uprostřed, s packami na okrajích a s dírami na obvodu. Samozhášivý materiál PVC.
index/zvonkove_tlacitko.jpg

Zvonkové tlačítko


- klasické zvonkové tlačítko. 2 typy provedení. Možnosti spodního nebo bočního vyklopení. Určeno pro malé napětí do 50 V. Možnost dodání náhradních sklíček.
index/rozlisovace.jpg

Rozlišovače klíčů


- barevný mix značkovačů klíčů. Plastový obal na klíč zajistí barevnou odlišnost každého klíče. Materiál HDPE.
index/zednicka_naberacka.jpg

Zednická naběračka


- šufan z pružného plastu. Vhodný pro zedníky, elektrikáře i domácnost. Ideální na míchání sádry i jako naběračka sypkých materiálů. Vyztužená pevná konstrukce zajišťuje jeho dlouhou životnost. Materiál HDPE.
index/privesky_pe.jpg

Reklamní přívěsky plastové PE


- obdoba figurek z Kinder vajíček. Jedná se směs ve které můžeme najít slony, pravěké ještěry, jablíčka, rybky, krtky, panenky, panáčky, medvídky, banány, srdíčka, želvy a kapky. Jsou vyrobeny z nezávadných tuzemských plastů. Materiál HDPE. Dodává se jako barevný mix. Baleno po 1 kg.
index/privesky_ps.jpg

Reklamní přívěsky plastové PS


- tyto reklamní přívěsky jsou v průhledném provedení. Vypadají jako ze skla. Jsou vyrobeny z materiálu PS Krasten 154, Barevná směska. Baleno po 1 kg.
index/privesky_uv.jpg

Reklamní přívěsky plastové UV DISKO


- přívěsky se speciální přísadou, která odráží neviditelné černé UV záření. Vhodné do prostor osvícených UV světlem jako dikotéky, kluby a další. Dodávají se jako mix zelených a oranžových přívěsků balených po 1 kg. Materiál PS Krasten 154. Foceno v naprosté tmě jen za svitu UV lampy.
index/privesky_svitici.jpg

Reklamní přívěsky plastové svítivé


- novinkou jsou tzv. svítící přívěsky. Na světle jsou bílé. Po nasvícení sluncem či žárovkou pak ve tmě zeleně svítí. Materiál HDPE + pigment. Baleno po 1 kg. Foceno ve tmě.
index/privesky_mix.jpg

Testovací MIX přívěsků


- směska všech vyráběných přívěsků. Najdete tam průhledné i neprůhledné. Svítivé ve tmě i přívěsky reagující na UV světlo. Baleno po 1 kg.