Naše výrobky


Klasické Myjavské hmoždinky

      Oblíbené klasické hmoždinky jsou vhodné do cihlového zdiva a betonu. Vyrábí se na platech po 10 ti kusech ve velikostech 6, 8, 10 a 12 milimetrů na platě je návod k použití. Materiál HDPE LITEN MB71 barva černá.
Uzlovací speciální hmoždinky čtyřhran

      Slouží k připevňování předmětů do dutých stěn i plných materiálů. Pro její široké uplatnění se těší velké oblibě u profesionálů. Speciální konstrukce hmoždinky vytvoří velmi pevné spojení. Vyrábí se ve velikostech 6,8,10 a 12 milimetrů. Materiál HDPE LITEN MB71 barva bílá.
Hmoždinky na platě

      Platové hmoždinky starší konstrukce. Na středovém platě není návod. Návod jen na celém balení. Na jednom platě je 10 kusů. Vyrábí se ve velikostech 6,8,10,12 a 14 mm. Hmoždinky jsou určeny k připevňování předmětů do cihlového zdiva a betonových panelů. Materiál HDPE LITEN MB71, barva černá.
Rozlišovače klíčů

      Barevný mix značkovačů klíčů. Plastový obal na klíč zajistí barevnou odlišnost každého klíče. Materiál HDPE LITEN MB71.
Reklamní přívěsky PE

      Obdoba figurek s Kinder vajíček. Jedná se směs ve které můžeme najít slony, pravěké ještěry, jablíčka, rybky, krtky, panenky, panáčky, medvídky, banány, srdíčka, želvy a kapky. Jsou vyrobeny z nezávadných tuzemských plastů. Materiál HDPE LITEN MB71. Dodává se jako barevný mix. Baleno po 1 kg.
Reklamní přívěsky PS

      Tyto reklamní přívěsky jsou v průhledném provedení. Vypadají jako ze skla. Jsou vyrobeny z materiálu PS Krasten 154, Barevná směska. Baleno po 1 kg.
Reklamní přívěsky UV DISKO

      Třívěsky se speciální přísadou, která odráží neviditelné černé UV záření. Vhodné do prostor osvícených UV světlem jako dikotéky, kluby a další. Dodávají se jako mix zelených a oranžových přívěsků balených po 1 kg. Materiál PS Krasten 154. Foceno v naprosté tmě jen za svitu UV lampy
Reklamní přívěsky svítivé

      Novinkou jsou tzv. svítící přívěsky. Na světle jsou bílé. Po nasvícení sluncem či žárovkou pak ve tmě zeleně svítí. Materiál HDPE LITEN MB71 + pigment. Baleno po 1 kg. Foceno ve tmě.
Testovací MIX přívěsků

      Směska všech vyráběných přívěsků. Najdete tam průhledné i neprůhledné. Svítivé ve tmě i přívěsky reagující na UV světlo. Baleno po 1 kg.